Dostupný a kvalitní servis zajišťujeme našim klientům již celou řadu let. Od roku 1991 spoluzakladatelka a daňová poradkyně Vlasta Roudová poskytovala služby jako fyzická osoba. Následně od roku 1999 nabízíme naše služby jako právnické osoby prostřednictvím specializovaných společností:

Účetnictví družstev, s. r. o.

Účetnictví bytových domů, s. r. o.

BD a SVJ servis s. r. o.

Naše společnosti se specializují především na komplexní účetní a ekonomický servis pro bytová družstva a společenství vlastníků bytových jednotek v Praze a Středočeském kraji.

Veškeré služby řešíme v souladu s Vašimi potřebami a zákonnými požadavky dle platné legislativy, jejíž změny a uplatnění v praxi sledujeme místo Vás. Zároveň zajistíme přehledné nastavení a vedení účetních výkazů tak, abyste se vyznali v ekonomice Vašeho subjektu i bez odborných ekonomických znalostí.

Značnou část naší společné práce koordinuje a zpracovává Vlasta Roudová, daňový poradce č. 3452. Dle potřeb a přání zákazníka nabízí své služby buď přímo jako fyzická osoba, nebo v rámci některé z našich výše uvedených společností. Paní Roudová má mnohaleté zkušenosti z každodenní účetní praxe – mzdové i obecné účetní problematiky (mimo jiné i např. z bývalých podniků Konzervárny a lihovary s.p., IKEM, Úřad pro patenty a vynálezy).

V současnosti naše účetní kancelář vede účetnictví více než 100 klientů a zaměstnává stabilní tým odborných pracovníků. Od roku 1999 tedy máme bohaté zkušenosti v oblasti poskytování komplexních účetních služeb. Našimi prioritami jsou orientace na klienta, flexibilita a diskrétnost.

Pro zajištění komplexnosti našich služeb spolupracujeme se servisními organizacemi, které nabízejí služby údržby a správy nemovitostí, služby správy IT a projektového řízení a právní kanceláří.