Dostupný a kvalitní servis zajišťujeme našim klientům již celou řadu let – od roku 1991 poskytujeme služby jako fyzická osoba a od roku 1999 nabízíme naše služby jako právnická osoba prostřednictvím společností Účetnictví družstev, s. r. o. a v současné době také Účetnictví bytových domů, s. r. o. Naše společnosti se mimo jiné specializují především na komplexní účetní a ekonomický servis pro bytová družstva a společenství vlastníků bytových jednotek v Praze a okolí.

Veškeré služby řešíme v souladu s Vašimi potřebami a zákonnými požadavky dle platné legislativy, jejíž změny a uplatnění v praxi sledujeme místo Vás. Zároveň zajistíme přehledné nastavení a vedení účetních výkazů tak, abyste se vyznali v ekonomice Vašeho subjektu i bez odborných ekonomických znalostí.

Značnou část naší společné práce koordinuje a zpracovává Vlasta Roudová, daňový poradce č. 3452. Dle potřeb a přání zákazníka nabízí své služby buď přímo jako fyzická osoba, nebo v rámci některé z našich výše uvedených společností. Paní Roudová má mnohaleté zkušenosti z každodenní účetní praxe – mzdové i obecné účetní problematiky (mimo jiné i např. z bývalých podniků Konzervárny a lihovary s.p., IKEM, Úřad pro patenty a vynálezy), které zúročila v současné soukromé praxi pro Vás.

V současnosti naše účetní kancelář vede účetnictví více než 100 klientů a zaměstnává několik odborných pracovníků. Dovolujeme si tedy tvrdit, že za uvedená léta praxe máme skutečně bohaté zkušenosti v oblasti poskytování komplexních účetních služeb. Našimi prioritami jsou orientace na klienta, flexibilita a diskrétnost.

Při zajištění komplexnosti našich služeb dále spolupracujeme se servisními organizacemi, nabízejícími služby údržby a správy nemovitostí, právní kanceláří aj.